Wróć

Informacje dla Panny Młodej

Informacje dla Panny Młodej

06.06.2018

MAKIJAŻ PRÓBNY

Makijaż próbny jest bardzo ważny. To nie tylko "test" umiejętności wizażystki.  Tu głównie dobieramy pasującą kolorystykę, rodzaj makijażu, testujemy trwałość na danym typie skóry, sprawdzamy czy brak alergii (nikt nie chciałby mieć czerwonych napuchniętych oczu w dniu ślubu). Doradzam ewentualną pielęgnację czy nawet kolor włosów. Próba często trwa 2 godziny. Optymalnie jest wykonać ją miesiąc przed ślubem (najlepiej o tej samej porze roku), ale wiem, że z wielu przyczyn nie zawsze jest to możliwe. 

Zawsze mile widziane są zdjęcia z inspiracjami (poznaję Twój gust i oczekiwania), natomiast nigdy nie robię makijażu identycznego jak na zdjęciu. To jest tylko wyznacznik - makijaż dobieram do typu urody i osobowości klientki.

 

SUKNIA ŚLUBNA, DODATKI, FRYZURA

Idąc na makijaż próbny warto już mieć sprecyzowany model sukni ślubnej, fryzurę i rodzaj dodatków czy nawet kolor kwiatów. Dzięki temu będę wiedziała, jakiej kolorystyki i wykończeń w makijażu użyć, a jakich unikać. Warto połączyć w jednym dniu np. makijaż próbny z próbną fryzurą czy przymiarką sukni. Będziesz miała wtedy już lepszy obraz całościowy stylizacji. 

A co, jeśli zupełnie nie wiesz jak się do tego wszystkiego zabrać i nie masz jeszcze nic zaplanowane? Najchętniej powierzyłabyś to profesjonaliście?

Przyjdź do mnie na MAKIJAŻ PRÓBNY EXTRA! Podpowiem Ci jakim jesteś typem urody i jakiego koloru powinnaś wybrać suknię. Czy pasują Ci złote czy srebrne dodatki. Jakie kolory kwiatów najlepiej będą współgrały z Tobą. I czy kolor włosów jaki masz lub planujesz to na pewno najlepszy wybór. 

 

PRZED SAMYM ŚLUBEM

Pamiętaj, że warto wszystko dobrze zaplanować, żeby uniknąć niepotrzebnie stresu. Do każdej usługi dolicz trochę zapasowego czasu. Na makijaż powinnaś przeznaczyć co najmniej 75 minut. Najlepiej, gdyby było to półtorej godziny.

Dwa/ trzy dni  przed samym ślubem należy wykonać peeling twarzy i ust, nałożyć maseczkę, dobrze nawilżyć skórę. Jeśli po makijażu będzie robiona jeszcze fryzura, włosy nie mogą już być myte.

Jeśli będziesz miała głęboki dekolt w sukni, proszę o założenie rozpinanej bluzki, żebym mogła go odpowiednio wymodelować.  Polecam rozpinaną bluzkę, ponieważ łatwiej ją zdjąć, nie niszcząc przy tym makijażu i fryzury.

 

PRZYGOTOWANIE MIEJSCA DLA WIZAŻYSTY

Jeśli dojeżdżam do Ciebie i Twoich gości w dniu ślubu, przygotuj miejsce na kosmetyki i pędzle dla wizażysty. Będzie tego sporo.

Proszę, żebyś w momencie wykonywania makijażu zadbała o względny spokój (brak nieproszonych obserwatorów, zwierząt, ograniczone rozmowy przez telefon) ponieważ bardzo to rozprasza i wydłuża czas usługi.

Wróć

Masz pytania? Pisz śmiało! :)

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chcesz umówić się na makijaż, naukę makijażu, warsztaty lub po prostu o coś zapytać.

AURELIA WALA MAKE UP ARTIST

ul. Zaolziańska 3a/9

41-800 ZABRZE

e-mail: wala.aurelia@gmail.com

tel: 733873618